Szanowni Państwo

 

Siła naszej firmy tkwi w dostarczaniu indywidualnie dobranych produktów. Począwszy od najbardziej funkcjonalnych, solidnych rozwiązań przemysłowych do podkreślających charakter, często będących elementem aranżacji wnętrz czy elewacji, produktów o bardzo wysokim standardzie wykonania.

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobywane od 1998 r. rozszerzamy wachlarz naszych wyrobów i w chwili obecnej trzon naszej produkcji stanowią elementy wyposażenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych spełniające oczekiwania i wizje nawet najbardziej wymagających projektantów i architektów.

 

Nasze produkty trafiają do hoteli, biurowców, galerii handlowych oraz obiektów przemysłowych. Staramy się również wychodzić na przeciw klientom indywidualnym, służąc wiedzą i doświadczeniem.

 

Współpracujemy z czołowymi firmami z branży budowlanej oraz wykonującymi montaż instalacji wentylacyjnych. Na swoim koncie mamy już szereg realizacji na terenie całej Polski, nasze produkty trafiają również na rynki zagraniczne.

 

Specjalizujemy się w produkcji zakończeń instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w szczególności wszelkiego rodzaju nawiewników, kratek, czerpni/żaluzji oraz nawiewników wyporowych. Wciąż udoskonalamy nasz park maszynowy, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom krótszy termin realizacji przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnej ceny.

 

Jesteśmy polską firmą, z polską załogą i w całości rodzimą produkcją.
Z dużym zaangażowaniem dbamy by nasza produkcja była przyjazna środowisku.

 POLITYKA JAKOŚCI:

    

REFERENCJE: